מרקיזות לחלון

לא פעם חשבתם לעצמכם כיצד ניתן למצוא פתרון מושלם מכל הבחינות לחלון הבית. מרקיזות הן פתרון אידיאלי והסוף לכל ההתלבטויות שלכם. מדובר על סוכך שהוא בצורתו כמו רבע עיגול שמורכב ממסגרות אלומיניום והוא השלד של הסוכך, כשאותו עוטף בד תפור שמגיע בכל סוג של עיצוב וגוון. מרקיזות יכולות להישאר במצב פתוח או סגור לפי בחירתכם וניתן לקפל אותו שכן מדובר בפתרון הצללה בחודשים חמים או כמגן מפני גשם ורוח בחודשי החורף. מרקיזות לחלון בנויות כך שהגשם והמים לא יחדרו פנימה משום פינה וכך ימנע כניסת מים לחלון ולבית. נציין גם שמרקיזות לחלון מספקות מעין אינטימיות לבית כך שלא ניתן לראות פנימה מבחוץ. 

התקנת מרקיזות

בנוסף אין צורך באישורים כלשהם כדי לבצע התקנה זו ומדובר על עניין של כמה שעות בודדות של התקנה שבסופם תיהנו ממרקיזה לחלון שמחזיקה מעמד לאורך שנים רבות ללא כל תחזוקה. לבחירתכם גם ישנה אפשרות לבצע פתיחה וסגירה חשמלית מעבר לפעולה ידנית וזאת על ידי התקנת מנוע חשמלי והתפעול נעשה על ידי שלט. בנוסף מרקיזות לחלון הן במחיר שהרווח והתועלת שלהם יחסית למה ששולם הוא רווחי ביותר ונותן תמורה שהיא יציבה ומספקת לאורך שנים. מחיר מרקיזות לחלון אצלנו זה במחיר משתלם ומתאים לצרכיכם האישיים ביחס לאחרים, כמו כן תיהנו משירות ותמיכה במידת הצורך בכל הקשור למרקיזות לחלון. החומרים ממנו עשויים המרקיזות לחלון או סנטף הם באישור ובתקן ותוכננו בקפידה לכל מטרה ומותאמים לסוג הקיר עליו הם יותקנו. 

מרקיזות בעיצובים מרשימים

דבר נוסף לא נשכח את עניין העיצוב והמראה שהוא לבחירתכם בכל צבע בד וסגנון החל מהעיצובים הפשוטים ביותר ועד המסוגננים והמרהיבים שיעניקו לחזית החלון שלכם מראה מהמם ויוקרתי. לסיכום מרקיזות לחלון הן בחירה אופציונלית לחלון ביתכם בנוסף לעובדה ששום טיפת גשם לא תציק לכם בחורף על החלון ושום שמש לא תפריע לכם בעיניים כשאתם מביטים החוצה. ניתן להוסיף למרקיזות לחלון עוד שלבים של מוטות אלומיניום כדי לתת עוד צורה מעוגלת למראה שגם ככה מרשים.

זה הזמן למצוא את הפתרון הנכון עבורכם - השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד:

חלק משירותינו:
מרקיזה
סנטפים
פתרונות קירוי
פתרונות קירוי
פתרונות הצללה
פתרונות הצללה
גגונים
גגונים
צרו איתנו קשר: