מרקיזה לרכב

מרקיזה לרכב מהווה הגנה אידיאלית עבור רכבך. המרקיזה הינה עמידה ומגינה בעיקר מפגעי מזג האוויר.  בעיקר הגנה לרכב מפני שמש וגשם. זהו פתרון הכרחי, ושכל בעל רכב צריך לקחת בחשבון שזו הוצאה כספית משתלמת עבור רכבו.בקיץ החם בארצנו, לא ניתן לדמיין נסיעה ברכב ללא מזגן. עבור ימים חמים אילו המרקיזה עוזרת משמעותית בלהוריד את רמת הטמפרטורה בתוך הרכב ומאפשרת לנוסעים כניסה נעימה אליו.  בימים הגשומים בחורף, המרקיזה מגינה מפני הגשם ולכלוך שנסחף מהרוחות, וגם מהווה הגנה מפני שריטות על הרכב. דבר נוסף וחשוב הוא שמרקיזת הרכב גם מאפשרת כניסה לרכב נוחה יותר מבלי להרטיבו מבפנים.

מרקיזה כפתרון הצללה

לאילו שלא קיימת להם האפשרות לחנות את רכבם בחניון תת קרקעי/ חניה מוצלת, מרקיזת הרכב מהווה פתרון הצללה אידיאלית, ושומרת מפני אבק מהרחוב ונזקים נוספים של מזג האוויר וכך שומרת על ניקיון הרכב.ישנם יתרונות נוספים למרקיזת הרכב וגגונים מנזקי מזג האוויר,למשל, קרני השמש החזקות יכולות לגרום לדהייתו של צבע הרכבוגם מבפנים, המושבים וחומרי הפלסטיק עלולים להינזק במידה והם חשופים זמן רב מול קרני השמש. צמיגי הרכב עלולים להתייבש וסדקים עלולים להיווצר בהם, וכל תחילת נסיעה מחייבת שימוש רב במזגן כדי לקרר את הרכב שעמד מול קרני השמש. מה שיכול להעלות משמעותית את ההוצאות הכלכליות על הרכב, מאחר והרבה דלק מתבזבז.

מרקיזת רכב

כתוצאה מכך, הפתרון הפשוט של מרקיזת רכב משמרת על ערכו של חומרי הרכב, ורמת איכויותיו נשמרות לאורך זמן. אמנם זהו פתרון שעולה כסף, אך התמורה משתלמת בהחלט, ורבים התחילו להבין שמרקיזת הרכב יכולה לשדרג באופן משמעותי את חוויות הנסיעה ברכב.חשוב לציין שישנם הרבה סוגים של סככות / מרקיזות לרכב, וחשוב לבחור סוג סוכך איכותי, בעל רמות עמידות גבוהות בפני נזקי מזג האוויר. חשוב ומומלץ לבדוק לפני, איזה פתרון הוא האידיאלי ביותר עבור רכבך לעוד פרטים ולהתייעצויות אנא צרו איתנו קשר בהקדם, נציגי השירות שלנו זמינים במסגרת של שעות הפעילות ומוכנים להציע עבורכם את מגוון הפתרונות והצעות הכי האידיאלים עבורכם במחירים מפתיעים. 

זה הזמן למצוא את הפתרון הנכון עבורכם - השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד:

חלק משירותינו:
מרקיזה
סנטפים
פתרונות קירוי
פתרונות קירוי
פתרונות הצללה
פתרונות הצללה
גגונים
גגונים
צרו איתנו קשר: