מרקיזה לעסקים

אחת הבחירות הנכונות לעסק הם סגנון העיצוב והמראה שימשכו גם עוברי אורח להיכנס למתחם שלכם מבלי שבכלל תכננו. מרקיזה לעסקים היא אופציה הנחשבת ביותר כיום ונהפכה לסטנדרט עולמי בתחום העסקים שכן זהו סוג של "שיווק" ומשדר מראה יוקרתי למקום. בעסק שלכם תוכלו לשלב יותר ממרקיזה אחת בכל מתחם שתבחרו מהכניסה לעסק ובכל פינה אחרת שתרצו אם זה הפינת ישיבה במסעדה או פינת חצר כלשהי. בחצר אירועים זוהי אופציה נפוצה מאוד שלא כדאי לפספס, לדוגמא בחצר עסק או גן אירועים שהאורחים יחפשו פינה מוצלת בקיץ או פינה יבשה בחורף המרקיזה לעסקים תהווה את הפתרון המושלם. 

צורות ועיצובים של מרקיזות

צורתו היא כמו רבע עיגול שמורכב ממסגרות אלומיניום ועליו תפור הבד שאותו תוכלו לבחור בשלל צבעים ועיצובים שמותאמים לצרכי העסק. קיימת אפשרות לבצע פתיחה וסגירה חשמלית מעבר לפעולה ידנית וזאת על ידי התקנת מנוע חשמלי והתפעול נעשה על ידי שלט. ההרכבה וההתקנה של מרקיזה לעסקים נעשית במספר שעות בודדות בלבד ולא תפריע לתפעול היומיומי של העסק שלכם ותיעשה על ידי אנשי המקצוע שלנו בצורה בטיחותית ומבוקרת. היכולת של אפשרות הקיפול של המרקיזה לעסקים חוסכת מכם את עניין האישורי עירייה ובכך מהווה פתרון מוצלח וכמובן גם חסכוני. הענקת מראה הולם ויוקרתי לעסק כדוגמת מסעדה שבה אורחי המקום יוכלו לשבת בימים חמים בחוץ ועדיין לא לסבול מחום, או לחילופין לא לסבול מגשם ופתרון זה הוא שישאיר ויחזיר את הלקוחות שלכם שוב ושוב חזרה אליכם. 

מרקיזות מומלצות

מסגרות האלומיניום יוצרו תחת פיקוח ובאישור של כל תו תקן כך שאתם גם "מכוסים" מבחינה בטיחותית. מרקיזה לעסקים ניתנת להזמנה ובנייה בכל אורך גודל ורוחב שתבחרו ובכך מתאימה את עצמה לצרכי העסק והמקום שלכם. אין הבדל אם מדובר במתחם עסקים, חנות קטנה, מסעדה או גן אירועים המרקיזה לעסקים תהיה הבחירה הנכונה שתבצעו ואחד השלבים החשובים בעניין שיווק בעסק שלכם. אצלנו תהנו מיחס אישי וייעוץ מקצועי לאורך התהליך כך שלא נשאיר שום פינה פתוחה או עניין לא מובן בעניין המרקיזה לעסקים או עלות סנטף.

זה הזמן למצוא את הפתרון הנכון עבורכם - השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד:

חלק משירותינו:
מרקיזה
סנטפים
פתרונות קירוי
פתרונות קירוי
פתרונות הצללה
פתרונות הצללה
גגונים
גגונים
צרו איתנו קשר: