מרקיזה לחצר

מרקיזה לחצר מהווה פתרון יצירתי קל ונוח עבר אילו שמחפשים אפשרויות הצללה בחצרם ללא השקעה כספית רבה מדי. אין זה מקרי שרוב החצרות והמרפסות ברחבי הארץ ובעולם מצויות בהן מרקיזות, זהו פתרון קל, נוח ואסתטי שיוצר לדיירים אזור מוצל שבו יכולים לשבת ולנוח באוויר הצח.אחרי שתחליטו היכן להתקין את המרקיזה, ניתן לרכוש אותה לפי המידות המדויקות עבורכם, ובהתאם לצורך שלכם, אנו יכולים ליצור עבורכם מרקיזה לחצר חשמלית או ידנית שנפתחת בקלות. מרקיזה לחצר אינה רק הפתרון הזול ביותר והנוח ביותר עבור חצרכם, אלא גם היא תורמת למראה האסתטי של ביתכם. זו יריעת בד אטום גדולה שתוכלו לרכוש בכל צבע שתבחרו מקטלוג הצבעים שלנו, בהתאם לגדלים שתבחרו. 

המרקיזה לחצר או גגונים לא רק משדרגת את הדקורטיביות של חצרכם, אלא היא גם יכולה לשמור מפני נזקי מזג האוויר. אם אילו כסאות שאתם לא רוצים שיינזקו, או צמחים שאתם מגדלים ופוחדים שיבלו במהרה בשמש החזקה של ארצנו, הפתרון היעיל ביותר הוא לבחור מרקיזה במידות הנכונות ושנותנת מקסימום יתרונות עבורכם! ההתקנה של המרקיזה בחצר היא חד פעמית ופשוטה. היא מותקנת לרוב בתמיכתו של קיר חיצוני של מבנה, והיא עשויה מיריעת בד / פלסטיק אטומה. החומרי גלם שמהם היא עשויה עמידים לכל תנאי מזג האוויר בארץ. תיקונים או שיפוצים מעטים יכולים להיות בעתיד, אם בכלל. 

מרקיזה לחצר עומדת מפני רוחות חזקות ומפני גשמים חזקים, ויכולים ליצור הגנה אופטימלית לקירוי חצרכם לטווח הארוך, לכן זו השקעה משתלמת ביותר עבורכם. לא בכדי, פתרון המרקיזה לא רק שהוא זול, אלא גם שהוא עדיף לעיתים מאשר הוצאה כלכלית רבה יותר על סוכך מסוג אחר. במידה ואתם רוצים לסגור את המרקיזה, אפשר לבצע זאת דרך סוגר חשמלי / ידני, והמרקיזה מקופלת, ואינה תופסת מקום.  אל תהססו אם אתם רוצים לשמוע על הפתרונות הטובים ביותר עבור קירוי חצרכם, צוות המומחים שלנו ישמח לעזור לכם בכל בעיה. אם אתם רוצים לשמוע עוד פרטים לגבי המרקזיות שברשותנו תצרו קשר, ונציגי השירות יחזרו אליכם במהרה. 

זה הזמן למצוא את הפתרון הנכון עבורכם - השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד:

חלק משירותינו:
מרקיזה
סנטפים
פתרונות קירוי
פתרונות קירוי
פתרונות הצללה
פתרונות הצללה
גגונים
גגונים
צרו איתנו קשר: