מרקיזה לגינה

אם חשבתם שבגינתכם שבה השמש הקופחת אינה חומלת על רצונכם הפשוט והטבעי לשבת בגינה ולהנות מהאוויר הפתוח מצריך הוצאה כלכלית גדולה, אתם טועים. מרקיזה לגינה או גגונים הינה בדיוק עבורכם. מרקיזה בגינה לא רק משמשת להצללה, אלא גם הגנה מנזקי קרני השמש בריהוט או כל דבר שנמצא בגינתכם. זהו פתרון יעיל ומשתלם לטווח הארוך. וגם בחורף, היא שומרת מפני הירטבות ועל בלאי המוצרים שברשותכם לאורך זמן.עם כך, מרקיזה לגינה מהווה פתרון הכרחי עבור רמת החיים של הדיירים, שמעוניינים לשבת בגינתם באזור מוצל, להנות מהבריזה של אחר הצהריים, ולעקוף את השפעתם של קרני השמש הלוהטות בארצנו, במחיר מאוד משתלם.

מרקיזה לגינה

אם ישנה עדניה בגינתכם או צמחים שאתם לא רוצים שייפגעו מנזקי מזג האוויר, מומלץ שהם יהיו תחת מרקיזה בגודל מתאים. דבר זה יגרום לצמיחה בטוחה יותר וכך לא יכבו מהשמש הלוהטת, וכך גם לא תצטרכו לדאוג שצמחיכם יובלו. מרקיזה הינה מאוד פופולרית בארצנו ובכל מדינות העולם כבר שנים רבות. בין אם היא נמצאת במרפסות של בתים פרטיים, מחוץ לבתי עסק, או גינות, השימוש בה מוכיח את עצמו כמוצר שמחזיק מעמד לאורך זמן ללא יכולת התבלות ושנותן פתרון פשוט אך מצוין לאפשרויות קירוי. 

סוג המרקיזה

המרקיזה לגינה עשויה מבד אטום, כך שלא רק שהוא חוסם בצורה טובה ביותר מגע ישיר של קרני השמש, אלא גם בחורף הוא אוטם כניסה של מים לפנים המרקיזה. בד זה אינו נהרס ואמיד מפני כל מזג אוויר. חשוב לציין שאת המרקיזה ניתן גם לקפל באופן ידני/ חשמלי לפי שתבחרו. לפני שמחליטים להתקין מרקיזה לגינה חשוב מאוד לבחור בדיוק איזה סוג של מרקיזה הוא האופטימלי ביותר עבור שימושכם, וכמובן, לקחת מידות מדויקות כדי שההתקנה תבוצע בהתאם למקום המתוכנן. ההתקנה של המרקיזה הינה קלה מאוד, ונוחה לשימוש. במידה והמרקיזה לגינה נפגמה, התיקון שלה אינו מורכב בדרך כלל ונפתר בקלות דרך צוות שירות שעומד לרשותכם.  מחירי המרקיזות נקבעים לפי הגודל של המריקזה ומומלץ לפנות לצוות המומחים שלנו להשוואת מחירים והצעות אטרקטיביות עוד היום. 

זה הזמן למצוא את הפתרון הנכון עבורכם - השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד:

חלק משירותינו:
מרקיזה
סנטפים
פתרונות קירוי
פתרונות קירוי
פתרונות הצללה
פתרונות הצללה
גגונים
גגונים
צרו איתנו קשר: