גג סנטף

אחד הפתרונות הטובים והיעילים לשימור וקירוי פרגולה הוא התקנת גג סנטף. הסנטף הוא לוח פרמיום העשוי מפוליקרבונט גלי , דמוי רעפים המשמש להרבה עזרי בניה, עיצוב, חלקאות ואדריכלות.                                                                    היתרונות של הסנטף הוא היותו קשיח חזק ועבה , עמיד בנזקי מזג האוויר , בלתי שביר, מסנן קרינה ב99%. בגלל יתרונתיו הרבים הסנטף מקנה לפרגולה הגנה חזקה וטובה במיוחד. הסנטף קל להתקנה ומתאים לעיצוב בתים וחללים רבים. 

התקנת סנטף וקירוי פרגולות

כיום הסנטף או גגון הוא פתרון שימושי המתאים להתקנה עבור קירוי פרגולות.                                                              ולכן לא רק שהפרגולה שלכם נשמרת היטב היא גם מאריכה זמן חיים יותר מפרגולה שאינה מוגנת כראוי, וחוסכת לכם זמן וכסף.  יתרון נוסף וחשוב לא פחות כאשר מותקן גג סנטף הוא שאין הגבלה ואפשר לנצל את הפרגולה גם בימי חורף גשומים או קיץ חמים ולשבת תחתיה בנעימות, לאירוח חברים או סתם לבלות רגע נחמד עם עצמך בחוץ. ומה יותר טוב מזה שיש לכם מעין חדר נוסף בבית?

סגנונות עיצוב סנטף

הסנטף מגיע במגוון צורות , גדלים וצבעים יש את הסטנדרטים אפור, שקוף ואפור כהה, ויש גם בצבע כחול ואדום הגוונים הם שקופים ולא אטומים. הסנטף מגיע כלוח גלי, בגלים קטנים או גדולים . מגיע גם לוח ישר דמוי כוורת. ויש גם מבנה דמוי זכוכית. המגוון רחב וניתן לרכוש בהתאם לצרכי הלקוח.הסנטף קל להתקנה אפשר להתקין באופן עצמאי בשיטת עשה זאת בעצמך.  אם רוכשים מספר משטחים יש לוודא שאין בניהם חפיפה, מלבד זאת ההתקנה היא די פשוטה , מניחים את הלוח על המשטח המבוקש. במידת הצורך ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע כדי לתת מענה מדויק. מחירו של גג סנטף נע בין 800 -1000 ש"ח למטר רבוע, תמורה טובה למחיר נוח כמובן בהתאם לצרכיו האישים של הלקוח.

זה הזמן למצוא את הפתרון הנכון עבורכם - השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד:

חלק משירותינו:
מרקיזה
סנטפים
פתרונות קירוי
פתרונות קירוי
פתרונות הצללה
פתרונות הצללה
גגונים
גגונים
צרו איתנו קשר: