גגונים למרפסת

אין ספק לאף אחד כמה חשוב לשהות באוויר הצח ובאור השמש. לשהות באוויר החופשי יש השפעה חיובית  גדולה מאד על בריאותינו הגופנית והמנטלית וכמובן, על מצב הרוח. אולם, חשיפה לא מבוקרת ומוגזמת לאור השמש עלולה להיות מסוכנת לבריאות. חשוב מאד לשמור על עצמנו מחשיפה ממושכת או אפילו קצרה למדי בימות הקיץ החמים ואפילו כשהשמיים מעוננים מכיוון שהקרינה המסוכנת חודרת אף דרך עננים כבדים. השהייה באוויר הצח ומחוץ לקירות הבית חשובה לא פחות גם בימי החורף. מומחי הבריאות ממליצים על שהייה באוויר הצח גם ובעיקר בתקופת החורף כשהאוויר בבבית או בדירה לא מתחלף באופן סדיר. אלא שבחורף, הגשם והרוח מקשים על שהות מספקת ועל מנת לנצל את היתרונות הברורים שיש לשהות באוויר הפתוח במרפסת או על הגג אנו חייבים למצוא פתרון יעיל ובמחיר שימקסם את יחס עלות התועלת של פתרון זה. הפתרון האלגנטי ביותר הוא גגון למרפסת או סנטף. זהו פתרון שמתאים לכל עונות השנה, אינו דורש מאיתנו שום מאמץ או התעסקות מיותרת בלבוש חם ומגן מרטיבות בחורף או משימוש עודף באמצעי הגנה אישיים כשמדובר בקיץ. 

סוגי גגונים מומלצים

בחירת הגגון, האופן שבו הוא יותקן, החומר ממנו הוא עשוי וכמובן המחיר שנשלם עליו הם חלק חשוב מתהליך הבחירה החכמה. גגון למרפסת מפלסטיק הוא בחירה חכמה, יעילה ובעלות שתמקסם את התועלת מבחירת הגגון. גגון מרפסת מפלסטיק איכותי עמיד לשנים רבות, קל משקל ומאפשר גמישות בהתקנה מהירה ונוחה עם מינימום עומס ושינוי בתשתית הקיימת. מעבר לכך, גגון מרפסת מפלסטיק מאפשר בחירה של שקיפות הגגון ומידת ההצללה באופן ששום חומר אחר אינו מאפשר. 

שירות ומקצועיות מכל הכל

צוות המומחים של סנטף עומד לרשותכם וילווה אתכם לכל אורך התהליך. בחירה נכונה, התקנה מקצועית וסגירת מחיר חכמה הם ערובה לכך שתפיקו את כל היתרונות משהות באוויר הצח לאורך שנים רבות ללא תקלות או דאגות. אנו מתייחסים לרכישת הגגון למרפסת שלכם כהשקעה לזמן ארוך ולוקחים אותה בשיא הרצינות. תרגישו חופשיים להתקשר עוד היום או לשלוח מסר באמצעות תיבת הקשר למטה ונשמח לתאם איתכם בהקדם האפשרי פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

זה הזמן למצוא את הפתרון הנכון עבורכם - השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד:

חלק משירותינו:
מרקיזה
סנטפים
פתרונות קירוי
פתרונות קירוי
פתרונות הצללה
פתרונות הצללה
גגונים
גגונים
צרו איתנו קשר: