גגון למרפסת כביסה

מכירה את זה שאת מגיעה הביתה אחרי יום עמוס ומצפה לך הר כביסות שרק מחכה להתכבס, והנה הגעת הביתה חדורת מטרה לתקתק רצץ כביסות, אבל אז הגיע הגשם וביטל לך את התוכניות? עכשיו צריך לחכות שמזג האוויר ירגע מי יודע מתי.. ובנתיים הכביסה תמשיך להצטבר ולהתעכב? זהו שלא – ויש פתרון, הוא נקרא: גגון למרפסת כביסה. מה זה בעצם?  הגגון בנוי במסגרת אלומיניום מותקן משטח פלסטיק גלי הוא מותקן מעל חבל הכביסה ובתחילת החלון העליון, הגגון מגן על רטיבות הבגדים התלויים על החבל, מזרז את ייבוש הכביסה. ויש לו עוד יתרון קטן וחשוב מאד – מגן מפני צואת יונים על הכביסה התלויה. כך שאפשר לכבס ולתלות בלי הגבלה בכל מזג אוויר ואיכות הכיבוס תשמר.

יתרונות הגגון למרפסת

קיים גם סוכך למפרסת איך אנו מחזיק מעמד כמו גגון, פחות עמיד במזג האויר מותאם בעיקר לימי הקיץ ולעיתים לימי גשם קל אך לא נותן את המענה המתאים לימים גשומים וסערות.ניתן להשיג גם משטח הגגון העשוי מסנטף- פוליקרבנט , שהוא חומר עמיד יותר וחזק יותר מול נזקי מזג האוויר, לא שביר ומסנן קרינה . בשל יתרונותיו הרבים מחיר הסנטף משמר את הכביסה בצורה טובה יותר. גגון הכביסה מהווה פתרון יעיל וממשמעותי וחוסך זמן לייבוש הכביסה ומייצר לכם גמישות לתלייה של כביסה בזמן שמתאים ונוח לכל אחד.

התקנת גגון למרפסת

ההתקנה של הגגון היא פשוטה ומהירה, בערך כ20 דקות, ללא ללכלוך ובלגן מיותרים. ניתן להתקין את הגגון באופן עצמאי ואפשר גם לרכוש שירותי התקנה אם רוצים בכך. הגגון מגיע בצבע לבן אך אפשר גם להשיג בצבעים נוספים בהתאמה לצרכי הלקוח. המחירים נעים בין 300 ל-500 ₪ ומשתנים לפי החומר ממנו עשוי הגגון , גודל המרפסת ולפי ההתקנה, וכן משתנים מחברת התקנה אחת לשנייה.

זה הזמן למצוא את הפתרון הנכון עבורכם - השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד:

חלק משירותינו:
מרקיזה
סנטפים
פתרונות קירוי
פתרונות קירוי
פתרונות הצללה
פתרונות הצללה
גגונים
גגונים
צרו איתנו קשר: