גגון גשם לחלון

גגון גשם לחלון נמצא בשנים האחרונות כפתרון אידיאלי למניעת כניסת מים וגשם. כשאנשים בוחרים במוצר זה יש לקחת בחשבון שאפילו שמדובר במוצר קליל ופשוט לקנייה והרכבה, עניין זה חייב להיעשות על ידי איש מקצוע. מבחינת הבטיחות כשמתקינים גגון גשם לחלון בבניין גבוה למשל, כבר מדובר בעבודה וגובה ודבר זה דורש אישורים ותקנים שאותם יש לאנשי המקצוע שלנו.

חומרי גלם של הגגון

חומרי הגלם שממנו עשוי הגגון גשם לחלון בנוי כך שיחזיק לאורך שנים כי חייב לתכנן אותו כך שיעמוד בכל תנאי מזג האוויר האופייניים לארצנו. מדובר בגגון קבוע שמוחזק על ידי מוטות אלומיניום שאינם מתייבשים בשמש. גגון גשם לחלון עשוי מחומר עמיד שתוכנן לא להתייבש בשמש ומחזיק מעמד גם בממטרים כבדים של ברד. מעבר לכך ניתן לעצב את הגגון גשם לחלון בהתאם למראה שאנחנו רוצים וניתן לתכנן אותו שיתאים למראה החלון או החצר כשמסתכלים עליו מבחוץ. מדובר גם על מראה עיצובי שמעניק למקום תחושת יוקרה כי מכל מקום שיביטו מבחוץ הגגון גשם ישדר מראה מיוחד למקום. 

שימושים לגגון

אפשרות זו של גגון גשם לחלון או מרקיזה למרפסת ניתנת לביצוע לא רק בבתים פרטיים אלא גם למקומות ציבוריים כמו מסעדות או בנייני עסקים שמעוניינים בעיצוב המראה למקום ונמצא כפתרון לא רק לגשם אלא גם להצללה מהשמש בחודשים החמים שיש לנו כאן בארץ. אנו מתחייבים לתת לכם מחיר הוגן ונלווה אתכם לאורך כל התהליך מבחירת הגגון גשם ועד להתקנה מלאה ביחד עם שירות מקצועי ותמיכה במידת הצורך גם לאחר ההתקנה. גגון מגיע במבחר גדלים ועיצובים שונים שבכל עיצוב תוכלו למצוא את מה שהכי מתאים ונוח לכם, ישנה גם אפשרות לבחירת צבע מסוים שאותו תרצו לשלב בגגון גשם כי בסופו של דבר אנו נרצה לתת לכם את מלוא הסיפוק מהמוצר.

זה הזמן למצוא את הפתרון הנכון עבורכם - השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד:

חלק משירותינו:
מרקיזה
סנטפים
פתרונות קירוי
פתרונות קירוי
פתרונות הצללה
פתרונות הצללה
גגונים
גגונים
צרו איתנו קשר: